Rheinmetall отримав два додаткові замовлення на снаряди калібру 155 мм

Rheinmetall отримав два додаткові замовлення на снаряди калібру 155 мм
Артилерійські боєприпаси виробництва Rheinmetall Denel Munition

Оборонний гігант Rheinmetall отримав додаткові великі замовлення на постачання артилерійських боєприпасів калібру 155 мм збільшеної дальності (ERFB) від неназваного міжнародного замовника.

Про це 3 червня повідомили у пресслужбі компанії.

Контракти виконуватиме дочірнє підприємство Rheinmetall Denel Munition. Замовлення оцінюють у «понад двозначну суму в мільйонах доларів».

Угоди передбачають постачання артилерійських снарядів, метальних зарядів та детонаторів.

Як зазначають у компанії, ці замовлення є результатом швидкого зростання міжнародного попиту, спричиненого напруженою глобальною безпековою ситуацією.

Виробництво 155-мм снарядів на заводі Rheinmetall. Фото з сайту компанії

Rheinmetall є одним з провідних світових виробників артилерійських боєприпасів великого калібру. Компанія нарощує свої виробничі потужності з 2022 року та прагне виробляти щонайменше 1,1 мільйона артилерійських снарядів калібру 155 мм на рік до 2027 року.

Як і вся корпорація Rheinmetall, Rheinmetall Denel Munition постійно розширює свої виробничі потужності та впроваджує технологічні інновації.

На початку квітня Rheinmetall підписав угоду про придбання заводу Hagedorn-NC, що спеціалізується на виробництві нітроцелюлози — компонента, який використовують при виробництві боєприпасів.

До цього часу завод виготовляв продукцію для цивільного ринку, однак у рамках поглинання його виробничі потужності будуть перепрофільовані для військових потреб.

Це придбання дозволить німецькому оборонному гіганту посилити свої виробничі потужності щодо виробництва речовин для різних типів боєприпасів, зокрема для 155 мм артилерійських снарядів.

Виробництво артилерійських боєприпасів на одному з заводів Rheinmetall. Фото: Rheinmetall NIOA Munitions

У лютому видання Reuters повідомило, що Rheinmetall перепрофілює два своїх автомобільних заводи в Берліні та Нойсі для виробництва боєприпасів та іншої оборонної продукції.

У компанії заявили, що на цих об’єктах не виконуватимуть операцій з вибуховими речовинами, а вироблятимуть механічні компоненти. Уточнюється, що підприємства збережуть можливість виробництва цивільної продукції.

Автор: Юлія Зінчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *